Kolęda 2017/2018
św. Maciej - figura

Szczegółowy plan odwiedzin kolędowych

(sporządzony na podstawie dostarczonych do 10 grudnia zaproszeń)

 

Dziękuję wszystkim, którzy z życzliwością potraktowali nowy sposób zapraszania na kolędę. Dzięki niemu można było ustalić taką ilość mieszkań odwiedzanych jednego dnia, by nie robić tego w pośpiechu - mieć czas na wspólną modlitwę i krótką rozmową. Z szacunku dla wszystkich parafian, którzy dostosowali się do prośby i złożyli zaproszenia w terminie, nie ma możliwości dopisania się do już istniejącego planu. Po 20 stycznia będzie można telefonicznie umówić się na kolędę dodatkową.


Parafianie odwiedzani będą zgodnie z kolejnością domów i mieszkań wypisanych na planie, co ułatwi dobre zaplanowanie czasu. 


Środa
27.12.2017
od godz. 14.30:

Zaolziańska: 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10; Zaolziańska: 1a/14, 1a/15, 1a/16, 1a/18, 1a/19, 1a/23, 1a/25; Zaolziańska: 1b/27,1b/28, 1b/29, 1b/30, 1b/31, 1b/32, 1b/33, 1b/34, 1b/35


Czwartek
28.12.2017
od godz. 14.30:

Zaolziańska: 3/1, 3/3, 3/4, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/15; Zaolziańska: 3a/1,3a/2, 3a/3, 3a/5, 3a/7, 3a/9, 3a/10, 3a/13, 3a/14, 3a/15; Zaolziańska: 17/4, 17/14, 17/15, 17/16, 17/26, 17/29, 17/41, 17/50


Piątek
29.12.2017
od godz. 14.30:

Zaolziańska: 5/1, 5/2, 5/5, 5/6, 5/13, 5/15; Zaolziańska: 5a/1, 5a/3, 5a/4, 5a/5, 5a/8, 5a/9, 5a/12, 5a/13; Zaolziańska (parz.): 4, 6, 6a, 10a, 10b, 10d, 10e, 10f


Sobota
30.12.2017
od godz. 13.30:

Knurowska: 1/3, 1/4, 1/5, 4/3, 4/5, 7/8, 9/1, 9/3, 9/6, 10/5, 11/4, 11/5, 11/6, 13/10, 13/12, 15/1, 15,6, 15/9, 29/2, 31/3, 33/2, 35/2, 35a, 37/2, 39/3, 41/3, 47/1, 47/3, 49/1, 49/2, 49/3, 51/1, 53/5, 61


Wtorek
02.01.2018
od godz. 14.30:

Zaolziańska: 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/14, 9/15; Zaolziańska: 9a/1,9a/3, 9a/4, 9a/5, 9a/7, 9a/9, 9a/10, 9a/11, 9a/12, 9a/14; Przyszowicka: 3, 5, 6, 7, 11, 13, 15


Środa
03.01.2018
od godz. 14.30:

Zaolziańska: 19/5, 19/7, 19/100, 19/101, 19/102, 19/105, 19/108, 19/110, 19/202, 19/207, 19/302, 19/303, 19/309, 19/400, 19/403; Zaolziańska: 21/3, 21/10, 21/101, 21/102, 21/103, 21/105, 21/202, 21/208, 21/210, 21/301, 21/306, 21/402, 21/403, 21/404, 21/410


Czwartek
04.01.2018
od godz. 14.30:

Kruczka: 3/4, 7, 8, 9, 11a/1, 11a/4, 14, 14a, 15/3, 15/4; Objazdowa: 14, 14a, 18, 19, 20/1, 26, 26a/1, 26a/2, 26a/3, 27a, 32, 33, 34a, 34b; Rybnicka: 4/1, 4/5, 3/6, 3/9, 1/3, 1/13


Piątek
05.01.2018
od godz. 14.30:

Ks. Madei: 5, 3, 7, 2, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 24, 17, 25, 27, 26, 30, 34, 36, 36a, 38, 40, 34a ; Na Łuku: 84, 88, 22a


Sobota
06.01.2018
od godz. 13.30:

Kondratowicza: 1a/2, 1a/3, 1b/1, 2/2, 3b, 3c, 3, 7, 8/1, 6b, 9c, 10, 16a; Rzeczna: 1/7, 2/1, 2/2, 4, 5


Niedziela
07.01.2018
od godz. 16.30:

Sobieraja: 1, 1a; Gałczyńskiego: 11/1, 11/2; Srebrna: 9, 11; Norwida: 1, 2, 6, 8, 10


Poniedziałek
08.01.2018
od godz. 14.30:

Banacha: 2, 8,12, 14, 16, 18, 20, 22; Prenżyny: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 26a, 27, 28


Wtorek
09.01.2018
od godz. 14.30:

Hubera: 2, 4, 17, 20, 21, 22; Maszyńskiego: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28


Środa
10.01.2018
od godz. 14.30:

Staropolska: 5, 6, 10, 11, 13, 20, 22/1, 24/1, 24/2; Ks. Ściegiennego: 2, 5, 5a, 10, 12, 7, 14, 22, 11, 15, 24, 26, 28, 30, 21, 17


Czwartek
11.01.2018
od godz. 14.30:

Pestalozziego: 1, 2, 6, 7, 8, 9, 9a, 10a, 11, 12, 13/1, 13/4, 14, 15/1, 17, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6


Piątek
12.01.2018
od godz. 14.30:

Fontanusa: 6, 7, 8, 12a/2, 12a/4, 12a/6, 12c, 12d, 12e, 12f, 12g, 15, 14a, 18, 21, 27, 28, 32/1, 33/1, 33/2, 36a, 36b


Sobota
13.01.2018
od godz. 13.30:

Ligenzy: 3, 4, 4a, 6, 11, 13, 17, 21, 27/4, 27/6, 30, 32, 32b, 32e, 33, 34/1, 34/2, 35, 35a, 37, 38,/1, 38/2, 40, 45, 49/3, 49/8, 49/9


Niedziela
14.01.2018
od godz. 13.30:

Ligenzy: 49a, 44, 53, 48/2, 52, 58; Orląt Lwowskich: 3/4, 3/6, 3/9, 3/10, 3/12, 3/13, 4/8, 6a; Tylna: 1/1, 1/3, 1/6, 3/3, 3/4, 3a/2, 3a/5, 2/1, 6/2, 6/3, 8/2, 22


Poniedziałek
15.01.2018
od godz. 14.30:

Żelazna: 1, 4/1, 4/2, 4/6, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 36, 38; Uchodźców: 1/1, 1/2, 2/2, 2b, 3a/1, 3a/2, 4, 4a, 6, 6a, 7, 7a, 8, 8a


Wtorek
16.01.2018
od godz. 14.30:

Uchodźców: 10, 10a, 11a, 12, 12a, 13, 13a, 14, 14a, 15, 15a, 16a, 17, 17a, 18b, 19/2, 19a, 20a, 21a, 23, 25, 26/2, 27


Środa
17.01.2018
od godz. 14.30:

Wolności (niep.): 9/3, 11/6, 11/8, 11/9, 15/5, 15/6, 15/7, 15/9, 15/10, 15/13, 15/16; Wolności (parz.): 2/1, 2/9, 2/10, 4/6, 4/7, 4/8, 6a, 10, 12, 12a, 14, 14a, 16, 18, 18a, 18b, 20/1, 20/3


Czwartek
18.01.2018
od godz. 14.30:

Wolności: 67a/3, 67a/4, 67a/14, 67a/15, 67a/19, 67a/23, 67a/24, 67a/27; Wolności: 67b/1, 67b/2, 67b /3, 67b /4, 67b /5, 67b/6, 67b/7, 67b/8, 67b/12, 67b/14, 67b/15, 67b/18, 67b/21, 67b/23, 67b/26, 67b/27; Wolności: 63/80, 63/84, 63/107, 63/114, 63/115, 63/137


Piątek
19.01.2018
od godz. 14.30:

Wolności (parz.): 22/2, 24/1, 26/1, 26/3, 28/1, 28/2, 28/3, 32/3, 34, 36/2, 36/4, 36/6, 36a/1; Wolności: 67/1c, 67/1, 67/4, 67/5, 67/8, 67/9, 67/10, 67/12, 67/13, 67/15, 67/16, 67/17, 67/18


Sobota
20.01.2018
od godz. 13.30:

Myśliwska (niep.): 3, 7, 13, 15, 21, 23, 27, 39, 41, 41a, 43, 45, 47, 51, 53, 57, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 81a, 85


Niedziela
21.01.2018
od godz. 13.30:

Myśliwska (parz): 8, 10, 12, 20, 22, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 52, 54, 62, 70, 72, 78, 80, 84, Myśliwska (niep.): 87, 87a, 97, 99, 101