Kolęda 2019/2020
św. Maciej - figura

Zbliża się czas przeżywania Adwentu i świąt Bożego Narodzenia oraz odwiedzin duszpasterskich. Podobnie jak w latach ubiegłych, w tegorocznym okresie Bożego Narodzenia 2019/2020 kapłan odwiedzi z błogosławieństwem kolędowym tylko te domy i rodziny, które wyrażą taką wolę poprzez wypełnienie stosownego zaproszenia.

Chęć przyjęcia wizyty kolędowej można zgłosić wypełniając dostępne w kościele i i na stronie internetowej ZAPROSZENIE, które należy odnieść do zakrystii lub kancelarii parafialnej (ewentualnie wrzucić do skrzynki na listy przy probostwie) albo wypełniając umieszczony poniżej FORMULARZ ZAPROSZENIA internetowo (bez potrzeby odnoszenia do zakrystii). W formularzu online koniecznie należy zaznaczyć kratkę "Nie jestem robotem"! Jeśli podadzą Państwo numer telefonu lub adres e-mail - zostanie wysłane potwierdzenie odnotowania zaproszenia. Można także wysłać zaproszenie SMS-em na numer 571 267 277 z podaniem nazwiska i dokładnego adresu - wówczas również zostanie odesłane potwierdzenie odnotowania zaproszenia.

 

Zaproszenia można składać do wtorku 17 grudnia 2019 włącznie. Bardzo proszę o dotrzymanie tego terminu, gdyż dobre przygotowanie planu kolędy wymaga czasu, a wszyscy chcemy, by odwiedziny duszpasterskie nie przebiegały w atmosferze pośpiechu.

 

Kolęda 2019/2020 - formularz zaproszenia

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Pola oznaczone * są wymagane.
Zabezpieczenie antyspamowe. Kliknij w obrazek.