Kolęda 2019/2020
św. Maciej - figura

Szczegółowy plan odwiedzin kolędowych na rok 2019/2020

(sporządzony na podstawie wypełnionych zaproszeń)

 

Dziękuję wszystkim, którzy z życzliwością potraktowali nasz sposób zapraszania na kolędę.


Parafianie odwiedzani będą zgodnie z kolejnością ulic, domów i mieszkań wypisanych na planie, co ułatwi oszacowanie czasu odwiedzin. 


Piątek
27.12.2019
od godz. 14.30:


Myśliwska parzyste: 2, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 30, 32, 34, 36, 38, 44, 46, 48, 52, 70, 72, 78, 80, 84.

 


Sobota
28.12.2019
od godz. 13.30:

 

Myśliwska nieparzyste: 3, 7, 13, 21, 27, 37, 39, 41, 41a, 43, 45, 47, 51, 53, 57, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81a, 85, 87, 87a, 89, 95, 101, 103.

 


Niedziela
29.12.2019
od godz. 13.30:

Wolności nieparzyste: 7/4, 11/8, 11/9, 11/11, 15/5, 15/6, 15/7, 15/9, 15/13, 15/15, 15/16;
Wolności (63): 63/1, 63/23, 63/80, 63/107, 63/114;
Wolności (67): 67/1c, 67/1b, 67/1, 67/5, 67/9, 67/10, 67/12, 67/13, 67/15, 67/16, 67/17, 67/18, 67/19, 67/21, 67/22.


Poniedziałek
30.12.2019
od godz. 14.30:

Wolności (67a): 67a/1, 67a/3, 67a/4, 67a/14, 67a/15, 67a/19, 67a/23, 67a/24, 67a/27;
Wolności (67b): 67b/1, 67b/2, 67b /3, 67b /4, 67b /5, 67b/6, 67b/7, 67b/8, 67b/11, 67b/12, 67b/14, 67b/15, 67b/18, 67b/24, 67b/25, 67b/26, 67b/27.


Czwartek
02.01.2020
od godz. 14.30:

Wolności parzyste: 2/4, 2/7, 4/7, 4/8, 6a, 12, 14, 14a, 16, 18a, 18b, 20/1, 20/2, 20/3, 24/3, 26/1, 26/3, 28/1, 28/2, 28/3, 34/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/6.


Piątek
03.01.2020
od godz. 14.30:

Żelazna: 1, 4/1, 4/2, 4/6, 16, 20, 22, 28, 30, 34, 36, 38;  
Uchodźców: 1/1, 1/2, 2/2, 2b, 3a/1, 3a/2, 4a, 5, 5a.


Sobota
04.01.2020
od godz. 13.30:

Uchodźców: 6, 6a, 7a, 8, 8a, 10a, 11b, 12, 12a, 13, 13a, 14, 14a, 15, 15a, 16a, 17a, 18b, 19a, 20a, 21, 21a, 23, 25, 26/1, 26/2, 27.


Niedziela
05.01.2020
od godz. 13.30:

Zaolziańska (21): 21/3, 21/10, 21/101, 21/102, 21/103, 21/105, 21/203, 21/210, 21/306, 21/308, 21/404, 21/410. 


Poniedziałek
06.01.2020
od godz. 13.30:

Hubera: 2, 4, 17, 19, 21, 22;

Prenżyny: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 22, 23, 24, 26, 26a, 27, 28, 19


Wtorek
07.01.2020
od godz. 14.30:

Maszyńskiego: 10a(z Pestalozziego), 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.  


Środa
08.01.2020
od godz. 14.30:

Pestalozziego: 2, 8, 9, 9a, 9b, 11, 12, 13/1, 13/4, 14, 15/1, 17, 18/1, 18/4, 18/5, 18/6;
Banacha: 2, 6, 8,12, 14, 16, 18, 20, 22.  


Czwartek
09.01.2020
od godz. 14.30:

Staropolska: 6, 10, 11, 13, 20, 22, 24/1, 24/2;
Ks. Sciegiennego: 2, 5, 5a, 7, 10, 11, 12, 14, 22, 24, 28.


Piątek
10.01.2020
od godz. 14.30:

Kondratowicza: 1a/2, 1b/1, 2/2, 3b, 3c, 3d, 3, 5, 7, 8/1, 6b, 9c, 10, 13,16a;
Rzeczna: 1/7, 2/1, 2/2, 4, 5.


Sobota
11.01.2020
od godz. 13.30:

Knurowska: 1/3, 1/4, 1/5, 1/8, 7/8, 9/1, 9/3, 9/6, 9/7, 9/8, 10/5, 11/5, 13/2, 13/12, 15/1, 15/4, 15/6, 15/9, 31/3, 35/2, 35a, 37/2, 37/3, 39/3, 41/3, 47/1, 47/3, 49/1, 49/3, 51/1, 53/5, 61.


Niedziela
12.01.2020
od godz. 13.30:

Gierałtowicka: 2, 4, 4a, 6, 3, 11, 13, 17, 19, 20, 21, 27/4, 27/6, 30, 32, 37, 32b, 32e, 33, 34/1, 34/2, 35a, 38,/1, 38/2, 40, 41, 45, 49/2, 49/3, 49/7, 49/8, 49a, 44, 52, 58.


Poniedziałek
13.01.2020
od godz. 14.30:

Kruczka: 3/4, 3/6, 7, 8, 9, 10a/3, 11a/1, 14, 14a, 15/4;
Przyszowicka: 2, 3, 5, 6, 7, 12, 13, 15.

 


Wtorek
14.01.2020
od godz. 14.30:

Sobieraja: 1, 1a, 3b; Srebrna: 1, 2, 9, 9a, 11; Norwida: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10; Gałczyńskiego 11/1, 11/2.


Środa
15.01.2020
od godz. 14.30:

Fontanusa: 6, 7, 8, 12a/2, 12a/5, 12a/6, 12c, 12g, 12d, 15, 14a, 17, 21, 26, 27, 28, 32/1, 33/1, 33/2, 36a, 36b.


Czwartek
16.01.2020
od godz. 14.30:

Orląt Lwowskich: 3/4, 3/6, 3/10, 3/12, 3/16, 4/8, 6a/1, 6a/2;
Tylna:
1/1, 1/3, 1/4, 1/6, 3/3, 3a/2, 3a/5, 2/1, 2/2, 6/3, 8/1, 8/2, 22.


Piątek
17.01.2020
od godz. 14.30:

Ks. Madei: 5, 3, 4, 7, 2, 8, 10, 12, 15a, 16, 20, 22, 24, 17, 25, 27, 26, 30, 34, 36a, 38, 40, 34a;


Sobota
18.01.2020
od godz. 13.30:

Objazdowa: 14, 14a, 18, 18a, 19, 20/1, 26/1, 26/2, 26/3, 26a, 27a, 34a, 34b;
Rybnicka: 1/3, 4/1, 4/2, 9, 11;
Na Łuku: 84, 88, 22a.


Niedziela
19.01.2020
od godz. 13.30:

Zaolziańska (1, 1a, 1b): 1/4, 1/5, 1/6, 1/9, 1/10; 1a/14, 1a/16, 1a/18, 1a/19, 1a/22, 1a/23, 1a/25; 1b/26, 1b/27, 1b/28, 1b/29, 1b/31, 1b/32, 1b/33, 1b/35;
Zaolziańska (5, 5a): 5/2, 5/4, 5/5, 5/6; 5a/1, 5a/4, 5a/5, 5a/8, 5a/9, 5a/12, 5a/13.


Poniedziałek
20.01.2020
od godz. 14.30:

Zaolziańska (3, 3a): 3/1, 3/3, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14; 3a/1, 3a/2, 3a/3, 3a/5, 3a/7, 3a/9, 3a/10, 3a/14, 3a/15;

Zaolziańska (17): 17/1, 17/4, 17/14, 17/15, 17/16, 17/26, 17/27, 17/41, 17/50, 17/62, 17/63.


Wtorek
21.01.2020
od godz. 14.30:

Zaolziańska (19): 19/4, 19/6, 19/7, 19/101, 19/105, 19/108, 19/110, 19/202, 19/207, 19/300, 19/302, 19/303, 19/307, 19/400, 19/403, 19/404;
Zaolziańska parzyste: 4, 6, 6a, 10a, 10b, 10d, 10e, 10f, 10g;


Środa
22.01.2020
od godz. 14.30:

Zaolziańska (9, 9a): 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/7, 9/9, 9/10, 9/11, 9/12, 9/14, 9/15; 9a/1, 9a/4, 9a/5, 9a/7, 9a/9, 9a/10, 9a/11, 9a/12, 9a/14.