Plan kolędy
św. Maciej - figura

Szczegółowy plan odwiedzin kolędowych

(sporządzony na podstawie wypełnionych zaproszeń)

 

Dziękuję wszystkim, którzy z życzliwością potraktowali nasz sposób zapraszania na kolędę. Dzięki niemu można było ustalić taką ilość mieszkań odwiedzanych jednego dnia, by nie robić tego w pośpiechu - mieć czas na wspólną modlitwę i krótką rozmową. Z szacunku dla wszystkich parafian, którzy dostosowali się do prośby i złożyli zaproszenia w terminie, nie ma możliwości dopisania się do już istniejącego planu. Po 22 stycznia będzie można telefonicznie umówić się na kolędę dodatkową.


Parafianie odwiedzani będą zgodnie z kolejnością ulic, domów i mieszkań wypisanych na planie, co ułatwi oszacowanie czasu odwiedzin. 


Czwartek
27.12.2018
od godz. 14.30:

Staropolska:  6, 10, 11, 20, 22, 24/1, 24/2;    Ks. Ściegiennego:    2, 5a, 10, 12, 7, 14, 17, 22, 11, 15, 24, 26, 28, 30;


Piątek
28.12.2018
od godz. 14.30:


Sobieraja:   1, 1a, 3, 3b;  Gałczyńskiego: 11/1, 11/2;  Srebrna: 1, 3, 11;   Norwida: 1, 2, 4, 6, 8, 10;


Sobota
29.12.2018
od godz. 13.30:

Gierałtowicka:   3, 4, 4a, 6, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 27/4, 27/6, 30, 32, 32b, 32e, 34/1, 34/2, 35,  37, 38/1, 38/2, 40, 41, 45, 49a, 52, 58;


Niedziela
30.12.2018
od godz. 13.30:

Uchodźców:  1/1, 1/2, 2/2, 2b, 3a/1, 3a/2, 5a, 6, 6a, 7a, 8, 8a, 10, 10a, 11a, 12, 12a, 13, 13a, 14, 15, 15a, 16a, 17, 17a, 18b;


Środa
02.01.2019
od godz. 14.30:

Uchodźców:  19a, 20a, 21a, 25, 26/1, 26/2, 27;    Żelazna: 1, 4/1, 4/2, 4/6, 16, 20, 22, 24, 28, 30, 36, 38;


Czwartek
03.01.2019
od godz. 14.30:

Kondratowicza: 1a/2, 1a/3, 1b/1, 2/1, 2/2, 3b, 3c, 3d, 3, 5, 7, 9c, 10, 16a;    Rzeczna:  2/1, 2/2, 4, 5;


Piątek
04.01.2019
od godz. 14.30:

Wolności (parzyste):   4/7, 4/8, 6a, 12, 12a, 14, 14a, 16, 18a, 18b, 20/1, 20/2, 20/3, 22/2, 24/1, 26/1, 26/3, 28/1, 28/2, 28/3, 34/1, 36/2, 36/4, 36/6;


Sobota
05.01.2019
od godz. 13.30:

Knurowska:  1/3, 1/4, 1/5, 4/5, 7/8, 9/1, 9/3, 9/6, 10/5, 11/4, 11/5, 13/12, 15/1, 15/4, 15/6, 15/9, 15/10, 31/3, 33/2, 35/2, 35a, 39/3, 41/3, 47/1, 47/3, 49/1, 49/3, 53/5, 61; 


Niedziela
06.01.2019
od godz. 13.30:

Orląt Lwowskich: 4/8, 3/4, 3/6, 3/10, 3/12, 3/13, 6a/1, 6a/2;   Tylna:  3/3, 3a/1, 3a/2, 2/1, 2/2, 6/2, 6/3, 8/1, 8/2, 22;


Poniedziałek
07.01.2019
od godz. 14.30:

Wolności (nieparzyste):   7/2, 11/6, 11/8, 11/9, 11/11, 13/2, 13/3, 15/6, 15/7, 15/9, 15/10, 15/13, 15/15, 15/16;   Wolności:  63/37, 63/80, 63/105, 63/107, 63/114, 63/115;  
Wolności:  67a/14, 67a/19, 67a/23, 67a/24, 67a/27;


Wtorek
08.01.2019
od godz. 14.30:

Wolności:   67/1c, 67/1, 67/4, 67/5, 67/8, 67/9, 67/10, 67/12, 67/13, 67/15, 67/16, 67/17, 67/18, 67/19, 67/21, 67/22;   Wolności:    67b /3, 67b /4, 67b/6, 67b/8, 67b/12, 67b/18, 67b/24, 67b/25, 67b/26, 67b/27;


Środa
09.01.2019
od godz. 14.30:

Hubera: 2, 4, 17,19, 20, 22;   Prenżyny: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 19, 23, 24, 26, 26a, 27, 28;


Czwartek
10.01.2019
od godz. 14.30:

Maszyńskiego: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;


Piątek
11.01.2019
od godz. 14.30:

Fontanusa:   6, 7, 8, 12a/2, 12a/3, 12a/4, 12a/6, 12d, 12e, 12g, 14a, 15, 17, 21, 26, 27, 28/1, 30, 32/1, 33/1, 33/2, 35, 36a, 36b;


Sobota
12.01.2019
od godz. 13.30:

Myśliwska (parzyste):  6, 8, 10, 12, 16, 20, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 54, 62, 70, 72, 78, 80;


Niedziela
13.01.2019
od godz. 13.30:

Myśliwska (nieparzyste):   3, 7, 13, 21, 27, 39, 43, 45, 47, 51, 53, 57, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 81a, 85, 87a, 95, 97, 99, 101;


Poniedziałek
14.01.2019
od godz. 14.30:

Zaolziańska: 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/8, 1/9;  Zaolziańska: 1a/14, 1a/15, 1a/16, 1a/18, 1a/19, 1a/22, 1a/23, 1a/25;   Zaolziańska:  1b/27,1b/28, 1b/29, 1b/30, 1b/31, 1b/32, 1b/33, 1b/35;


Wtorek
15.01.2019
od godz. 14.30:

Zaolziańska:  3/1, 3/3, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15;   Zaolziańska:  3a/1, 3a/2, 3a/3, 3a/5, 3a/7, 3a/9, 3a/10, 3a/13, 3a/14, 3a/15;


Środa
16.01.2019
od godz. 14.30:

Zaolziańska:   5/1, 5/2, 5/3, 5/5, 5/6, 5/13, 5/15;  Zaolziańska:  5a/1, 5a/3, 5a/4, 5a/5, 5a/8, 5a/9, 5a/13;   Zaolziańska (parzyste):  4, 6, 6a, 10a, 10b, 10e, 10f;


Czwartek
17.01.2019
od godz. 14.30:

Zaolziańska:   9/1, 9/3, 9/5, 9/7, 9/8, 9/11, 9/12, 9/14, 9/15;   Zaolziańska:  9a/5, 9a/7, 9a/9, 9a/10, 9a/12, 9a/14;   Kruczka:   3/4, 8, 9, 11a/1, 11a/4, 14, 14a/1, 15/3, 15/4;


Piątek
18.01.2019
od godz. 14.30:

Zaolziańska:  17/4, 17/14, 17/15, 17/16, 17/26, 17/27, 17/41, 17/50;  Zaolziańska: 19/5, 19/7, 19/101, 19/102, 19/105, 19/108, 19/110, 19/202, 19/207, 19/300, 19/302, 19/303, 19/309, 19/400, 19/403;


Sobota
19.01.2019
od godz. 13.30:

Pestalozziego: 2, 6, 7, 8, 9, 9b, 11, 12, 13/1, 13/4, 14, 15/1, 17, 18/1, 18/4, 18/5, 18/6;  Banacha: 2, 8,12, 14, 16, 18, 20, 22;


Niedziela
20.01.2019
od godz. 13.30:

Ks. Madei:  5, 3, 4, 7, 2, 8, 10, 12, 15a, 16, 20, 22, 24, 17, 27, 26, 34, 36, 36a, 38, 40, 34a;


Poniedziałek
21.01.2019
od godz. 14.30:

Zaolziańska:   21/3, 21/10, 21/102, 21/103, 21/105, 21/203, 21/208, 21/209, 21/210, 21/306, 21/308, 21/402, 21/404, 21/410;  Przyszowicka:  3, 5, 7, 9, 13;


Wtorek
22.01.2019
od godz. 14.30:

Objazdowa: 14, 14a, 18, 18a, 19, 20/1, 26/1, 26/2, 26/3, 26a/1, 26a/2, 27a, 32, 33, 34a, 34b;  Rybnicka:  4/1, 4/5, 1/3;   Na Łuku: 84, 88, 22;