Wydarzenia
św. Maciej - figura

W poniedziałek, 3 września zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, wychowawców i wszystkich pracowników szkoły na godz. 8:00 na Mszę świętą rozpoczynającą nowy rok szkolny, podczas której podziękujemy Bogu za miniony czas odpoczynku i prosić będziemy o nieustanne błogosławieństwo w nauce i pracy.

 

W najbliższy piątek - 7 września przypada I piątek miesiąca, a w związku z tym pierwsza Msza św. szkolna o godzinie 17:00. Podczas Mszy szkolnej pobłogosławione zostaną przybory szkolne pierwszoklasistów!

 

Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Opiekunowie, zadbajcie o uczestnictwo dzieci we Mszy św. niedzielnej! Wszak to obowiązek każdego ochrzczonego człowieka! Młodsze dzieci same się o to nie zatroszczą. Dzieci nie będą uczestniczyły w życiu wspólnoty kościoła, jeśli nie będą widziały przykładu w rodzinie. Przypominam, że każdy chrzest święty dziecka łączy się z przyrzeczeniem dbania o katolickie wychowanie dzieci. To nie jest przymus, to jest wybór, którego świadomie dokonaliście decydując się ochrzcić wasze dziecko. Przypominam o comiesięcznej Mszy św. szkolnej w I piątek miesiąca i o Mszy dla młodzieży w I czwartek miesiąca, a także o sakramencie spowiedzi świętej. Zatroszczmy się wspólnie o kształtowanie saumień dzieci i młodzieży!

 

Msze Święte

Dni powszednie
poniedziałek – 7.00
wtorek – 18.00
środa – 7.00
czwartek – 18.00
piątek – 18.00
sobota – 7.00, 18.00

Msza szkolna
Pierwszy piątek miesiąca – 17.00

Niedziele i święta
8:00, 10:30, 18:00