Wydarzenia
św. Maciej - figura

Wydarzenia

W niedzielę, 4 października, z racji wspomnienia św. Franciszka, który w szczególny sposób kochał naturę i wszystkie zwierzęta, o godz. 16.30, – przed kościołem błogosławieństwo zwierząt i ich opiekunów. Prosimy o przybycie z wszystkimi zwierzątkami domowymi, i nie tylko, by wspólnie modlić się w ich i w naszej intencji. Podczas nabożeństwa będzie można złożyć dar w postaci karmy, środków czystości, kaszy, ryżu, koców i innych prezentów lub dar finansowy dla zwierząt ze schroniska "Psitulmnie" – możemy także im podarować odrobinę szczęścia.

zwierzaki

 

obraz

 

 

We wtorek, 22 września przypada dzień św. Rity. Zapraszamy na kolejne nabożeństwo ku czci św. Rity, patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Nabożeństwo z możliwością skierowania własnych próśb do tej świętej odbędzie o godzinie 17.30. W czasie nabożeństwa można złożyć własne prośby do wspólnej modlitwy. Po nabożeństwie sprawowana będzie Msza święta w intencji czcicieli św. Rity z pobłogosławieniem róż. Zapraszamy wszystkich czcicieli tej świętej i wszystkich, którzy być może czują się bezradni i chcieliby powierzyć jej trudne życiowe sprawy.

komunia

 

 

W niedzielę, 13 września przypada uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego. Tego dnia w naszej parafii o godz. 12.00 – uroczystość I Komunii świętej (przełożona z maja).
Próby dla dzieci przed I Komunią w czwartek, piątek i sobotę o godz. 16.00

Na godzinę 19.00 zapraszamy na przedostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. W związku z tym nie będzie nieszporów.

Msze Święte

Dni powszednie
poniedziałek – 7.00
wtorek – 18.00
środa – 7.00
czwartek – 18.00
piątek – 18.00
sobota – 7.00, 18.00

Msza szkolna
Pierwszy piątek miesiąca – 17.00

Niedziele i święta
8:00, 10:30, 18:00