Wydarzenia
św. Maciej - figura

W dniach 22 - 27 maja 2012 w domu katechetycznym oglądać można Galerię Amatorskich Dzieł naszych parafian. Galeria ta powstała z inicjatywy członków Grupy świętej Rity. Każdy parafianin mógł pochwalić się na tej wystawie swoim talentem. Aż trudno uwierzyć ilu naprawdę utalentowanych ludzi mamy na terenie naszej parafii! W galerii znalazły się obrazy olejne, akwarele, robótki szydełkowe, serwety, obrusy, hafty, wyszywane obrazy, przepiękne jajka wielkanocne zdobione różnymi sposobami, własnoręcznie wykonana biżuteria, wiersze pisane przez naszych parafian, malowane laurki, kartki okolicznościowe i wiele innych "wielkich dzieł". Odwiedzając galerię można się wpisać do specjalnie przygotowanej księgi pamiątkowej. Galerię odwiedzać można codziennie po nabożeństwie majowym, a w niedzielę - po Mszach Świętych. Dziękujemy pomysłodawcom i odwiedzającym!

Msze Święte

Dni powszednie
poniedziałek – 7.00
wtorek – 18.00
środa – 7.00
czwartek – 18.00
piątek – 18.00
sobota – 7.00, 18.00

Msza szkolna
Pierwszy piątek miesiąca – 17.00

Niedziele i święta
8:00, 10:30, 18:00